Bizler doğanın insan ruh ve bedeni üzerindeki olumlu etkilerine inanan doğa aşığı bir ekibiz. Tam olarak ulaşmayı arzuladığımız hedef ise mümkün olduğu kadar çok insanı dışarıya çıkarabilmek. Tutkumuz, dışarıdaki o dünyayı keşfetmek ve bunu yaparken onu koruyabilmek.

İnanıyoruz ki insanlar yalnızca bağ kurabildikleri ve önemsedikleri şeyleri korurlar. Biz de bu noktada sizi bizimle birlikte bu bağı kurmaya davet ediyoruz.

İnsanlara, dışarıda bulunma fikrini benimsetmek ve sevdirmek için, doğanın bize sunduğu iyileştirici etkilerinden ona en ufak bir zarar vermekten sakınarak çeşitli kamp, atölye ve eğitim programları sunuyoruz.

Ekibimiz

Melike Dede

Melike Dede kimdir?

Melike Dede, 2013 yılında gönüllü olarak başladığı arama kurtarma faaliyetleriyle birlikte çeşitli doğa sporlarıyla ve kampçılıkla tanışmıştır. Bu alanlara olan ilgisini keşfetmesiyle birlikte, 2016 yılında avukat olarak çalıştığı işinden istifa ederek bisikletle Türkiye’den Tayland’a uzanan bir yolculuğa çıkmıştır. 11 ay süren bu yolculuğun ardından Türkiye’ye geri dönmüş ve özellikle doğanın korunması, kampların doğa bilinciyle sürdürülmesi, çevreye gerekli özenin gösterilmesi hakkında çalışmalar yapmıştır. Şu anda aktif olarak Sınırları Aşan Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini devam ettirmekte; üniversitelerde ve çeşitli topluluklarda insanların doğaya çıkmasını, çevreyi korumasını ve seyahat etmesini sağlamak üzere konuşmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktadır.

Selçuk Örgen

Selçuk Örgen kimdir?

Selçuk Örgen, kurumsal hayatına 2012 yılında bir outdoor markasının Kurumsal İlişkiler Uzmanı olarak devam etmekte olduğu sırada Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek doğa faaliyetleriyle ilgilenen ve seyahat eden insanlardan oluşan bir takım kurmuştur. Rüya Takımı adını verdiği bu grupta dağcı ve tırmanışçı sporcular olduğu gibi bisiklet seyahati yapanlar, motosikletle gezenler ve dünya turunda olan gezginler de bulunmaktadır. Bu takım ile çeşitli kamplar ve iş birlikleri organize etmiştir. Daha sonra kurumsal hayatı bırakarak özellikle yabancı markalar için çeşitli içerikler ürettiği bir iş düzeninde serbest olarak çalışmakta ve vaktinin çoğunu seyahat ederek, kamp yaparak ve doğada bulunarak geçirmektedir.

Gökhan Konaş

Gökhan Konaş kimdir?

İnternet ve bilişim dünyasında geçirdiği 15 yılın ardından çok da istemeden gittiği ilk kampıyla birlikte hayatı değişen Gökhan Konaş, o günden sonra düzenli olarak kamp yapmaya başlamıştır. Yolda olmanın ve yeni yerler görmenin, yeni insanlar ile tanışmanın, farklı yaşam deneyimlerini öğrenmenin kıymetli olduğuna inanan Konaş, yaptığı seyahatlerin yanı sıra hala serbest olarak internet projeleri ve e-ticaret konsunda danışmanlık yapmaktadır.